עיצוב של אתר מסחר אלקטרוני- בלנק פייג' סוכנות ייעוץ דיגיטלית לעסק שלך
Ecommerce Website Design @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

עיצוב של אתר מסחר אלקטרוני

אנו מתמקדים בהעברת מסר ברור ובקריאות חזקות לפעולה, על מנת לעודד את מבקרי האתר לפעול, על ידי יצירת ניווט וממשק אינטואיטיבים.
אתרי המסחר שלנו הם המתקדמים, הבטוחים והאינטואטיבים ביותר. חווית הגלישה באתרי המסחר שלנו ממוקדת בקונה, ונועדה להעניק לו חווית קנייה חלקה ונעימה. יש בידינו עשרות אתרי מסחר שפועלים ומניבים הכנסות נאות לבעליו.

איך לעצב אתר מסחר אלקטרוני יעיל?

"קריאות לפעולה" חזקות

ודא שבאתר שלך יש קריאה ברורה לפעולה על מנת שהמשתמשים שלך יעשו את הצעד הבא בביטחון. חשוב שתהיה רק קריאה לפעולה אחת בדף. השתמש בקריאה שנייה לפעולה רק כאשר המשתמש עוד לא בשל לביצוע הרכישה.

בניית הכרה במותג

קדם את המותג באתר האינטרנט שלך באופן קבוע על מנת שהלקוח יתוודע אליו וירגיש בנוח. השתמש בטכניקות מוכחות של מסחר אלקטרוני באתר, תוך שמירה על ייחוד העיצוב והתוכן של האתר שלך.

אלמנטים ידידותיים למשתמש

עיצוב האתר צריך להיות ידידותי למשתמש, בעל מערכת ניווט קלה ותפריטים נפתחים. עליך להימנע מחשיפת יותר מדי מידע באזור קטן, אך לוודא שאתה מציג את כל הנתונים הנחוצים על מנת שהלקוח יבצע קנייה באותו העמוד- למשל תמונת המוצר, תיאור, זמינות ומחיר.

"מאחורי הקלעים" של אתר למסחר אלקטרוני

עריכת קוד

כבעלים של העסק שלך, אתה חייב לקבל תמונה כוללת של הביצועים של האתר שלך. אם יש לך אתר אינטרנט שבו יש הוספה תמידית של תוכן חדש, לכל דף באתר שלך צריך להיות קוד. צוות המפתחים שלנו יבדקו את הקוד הקיים של האתר שלך על מנת לבצע את השינויים הדרושים לכך שהאתר שלך יפעל בצורה האופטימלית.

שירותי בקרה

חשוב מאוד לעקוב אחר האפקטיביות של האתר שלך על מנת לשמור על דירוג גבוה במנועי החיפוש. הצוות שלנו יסייע לך לייעל את הדפים המציגים מוצרים כך שהם יקבלו יותר תנועה.

איך לבנות אתר מסחר אלקטרוני מוצלח?

הגדר מטרות לכל דף

לכל דף באתר שלך צריכה להיות מטרה ברורה. לדוגמא, הפוך את דף הבית באתר לפשוט, כזה שמזמין את הגולש לחקור ומאפשר גישה נוחה לדפי המוצרים. ספק תהליך קניה פשוט ודאג ליידע את הלקוח שהרכישה הייתה מוצלחת.

ספק פרטי יצירת קשר

ספק ללקוחות את פרטי הקשר שלך. בנוסף לכתובת ולמספר הטלפון שלך, ספק תשובות לשאלות נפוצות וכן המלצות מלקוחות מרוצים.

שפר את הנאמנות למותג

עבוד על בניית מערכות יחסים נאמנות עם הלקוחות שלך. עדכן את מבקרי האתר שלך דרך הדואר האלקטרוני על זמינות של מוצרים חדשים, חידושי מלאי של מוצרים מבוקשים ועל מבצעים לחגים או לזמן מוגבל. באופן זה הלקוח ירגיש שאתה דואג לעדכן אותו באופן אישי ושאכפת לך ממנו, ונאמנותו למוצר תגדל.

תהליך תשלום קל

הפוך את תהליך הרכישה לכזה שלא דורש מאמץ מהמשתמשים שלך. תהליך רכישה מסובך עלול לגרום ללקוחות לעזוב את האתר שלך. עליך לוודא שהלקוחות מודעים לתשלומי מיסים ומשלוח, ולהציג סימני אמינות כגון McAfee או VeriSign, כדי להראות שתהליך התשלום באתר האינטרנט שלך הוא בטוח.

ספק שירות בזמן

אתר מסחר אלקטרוני צריך לתפקד כראוי. וודא שאתה יכול להתמודד עם כל הבעיות האפשריות שעלולות לצוץ באתר שלך. ככל שהעסק וכמות ההזמנות גדלים, עלייך לדאוג לשדרג את המערכת בזמן, על מנת למנוע עיכוב של מכירות עתידיות ובכך אובדן של לקוחות פוטנציאליים ופגיעה במוניטין שלך.

אתרי מסחר אלקטרוני שבנינו

אלו רק חלק מהחברות שבחרו בנו ליצור, לעצב ולשווק את אתריהם.

מאפייני אתר למסחר אלקטרוני

דפים מומלצים

על ידי המלצה על דפים באתר המסחר שלכם, תוכלו לתת למשתמשים את הגמישות לחפש את המוצר המעניין אותם בעצמם. זה יעזור במכירת יותר מוצרים, ויכוון את התנועה לדפים הרצויים באתר שלך.

מוצרים קשורים

הראה למשתמש שלך מוצרים הקשורים לאלה שהם מחפשים ובכך הגדל את התנועה ואת המכירות. בנוסף, סביר שהמבקרים שלך ישתפו קישורים למוצרים שהם אהבו ברשתות החברתיות, וכך ימנפו את המכירה למשיכת תשומת הלב של משתמשים פוטנציאלים נוספים.

סינון מוצרים

זה הכרחי לאפשר למשתמשי האתר שלך לסנן מוצרים לפי מחיר, פופולריות וביקורות. שימוש בפונקצית התצוגה המהירה יכולה לעזור ללקוחות שלך להחליט אם הם רוצים לקנות את המוצר, בעוד שאפשרות “צפה ב​​הכל” יכולה לעזור להם למצוא את המוצר הרצוי מבלי לעבור בין הדפים. כל התכונות הללו ישפרו משמעותית את חווית המשתמש ויגדילו את משיכת הלקוחות לאתר בפעמים הבאות.

מידע על המוצר

ריכוז של כל המידע על המוצר שלך יכול לוודא שהלקוחות שלך ישלימו רכישה. תיאור של המוצר שלך יפחית את הסיכוי שהמשתמשים שלך יעזבו את האתר בגלל שהם לא ימצאו את המידע המבוקש כגון גודל או צבע.

הוכחת תשלום

הציגו באתר דף אישור תשלום וכן שלחו ללקוחות את אישור ההזמנה בדוא”ל, כדי לגרום להם להרגיש בטוחים יותר בהזמנתם. כדאי גם לספק מידע שיאפשר להם לעקוב אחר ביצוע ההזמנה שלהם, על מנת שיחושו יותר בנוח גם בשלב הרכישה האחרון.

אפשרויות משלוח

תהליך המשלוח חשוב מאוד, ועל כן יש להודיע ללקוחות על עלות המשלוח לפני שהם מתחילים את הקניה. כמו כן, חשוב להימנע משימוש במחיר משלוח אחיד אלא לתת ללקוחות שלך את האפשרות להזמין במחיר נמוך יותר או לקבל את המוצר בהקדם האפשרי תמורת עלות נוספת.

סל קניות חכם

תן למבקרים את היכולת לשמור את המוצרים נבחרים בסל, כדי שהם יוכלו לחזור ולהשלים את הקניה. הציגו את סל הקניות בכל בדפים ותנו למבקרים זמן לחשוב לפני מחיקת מוצרים מהעגלה.