עיצוב לוגו ומיתוג- בלנק פייג' סוכנות ייעוץ דיגיטלי לעסק שלך
Logo Design and Branding

עיצוב לוגו ומיתוג

אנו יוצרים עיצוב לוגו שישקף את הזהות והערכים של המותג שלך ויפנה ללקוחות שלך.

היתרונות של עיצוב הלוגו

אנחנו יוצרים עיצוב לוגו מושך את העין שיזוהה עם המותג שלך ובכך יספק לחברה שלך את המראה הטוב ביותר האפשרי.

Modernized Traditions @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

מסורות מודרניות

הדימוי של העסק שלך הוא הלוגו הנכון. חברות רבות שעובדות לאורך זמן יכולות למצוא עצמן מאחור בעולם הדיגיטלי המשתנה של ימנו. המעצבים שלנו יודעים שלקוחות מעריכים את המסורות שהתגבשו במשך השנים, ויודעים איך לשפר את הלוגו שלך מבלי לשנות את הרעיון והמסר שלו.

Evergreen your Brand @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

ייחודו של המותג שלך

לאחר תקופה מסויימת, בכל ענף צפויים להתרחש שינויים בעקבות טרנדים חדשים. אין חברה שיכולה לבלוט לאורך זמן ללא התחדשות ועיצוב מחדש. אנו יכולים לתת למותג שלך מראה מרענן דרכו לקוחותיך יבינו שאתם מעודכנים בחידושים. המעצבים שלנו יעזרו לכם לבחור את הלוגו שימשוך תשומת לב לחברה שלך.

Market Demand @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

ביקוש בשוק

כשסוקרים את השינויים הפוליטיים, הכלכליים והחברתיים בעולם, ניתן לעיתים להבחין שפיתוח העסק דורש צעד משמעותי קדימה, אבל לפעמים הפתרון הטוב ביותר הוא לשנות את הלוגו. מחקרים מראים שהעיצוב חדש של הלוגו יכול להביא לקוחות חדשים.

When you change your logo, you are entirely re-branding your business. А new logo can tell customers more than the old one and at the same time it can be a stepping stone for your company’s new achievements. We will work together to keep your company’s identity while improving its look.

מיתוג מחדש באמצעות עיצוב חדש

כשאתה משנה את הלוגו שלך, אתה ממתג מחדש את העסק שלך. לוגו חדש יכול לספר ללקוחות יותר, ובאותו זמן הוא יכול להוות נקודת המוצא לצמיחה של החברה שלך. אנו נעבוד יחד על מנת לשמור על זהות החברה בזמן שנשפר את העיצוב שלה.

תהליך עיצוב הלוגו

ענן

אחרי שהבנו אילו לוגואים אתה מעדיף, המעצבים שלנו משלבים את כל מילות התואר האפשריות בענן מילים ומנתחים את הרעיונות שיתאימו ללוגו הרצוי.

סקירה

לאחר ששלב העיצוב הראשוני הסתיים, המעצבים שלנו מערבים צוותים אחרים על מנת לקבל נקודת מבט רעננה על הלוגו שלך, ובכך מבטיחים שהלוגו יעמוד בכל הדרישות והסטנדרטים הרצויים. כתוצאה מכך אנחנו מסיקים איזה לוגו הוא הטוב ביותר עבורך.

צבעים

המעצבים המקצועיים שלנו יוצרים מצגת ובה בזמן שאתה בוחר את הלוגו המועדף עלייך, אנו מחפשים צבעים שיתאימו לאופי המותג שלך. אנו בודקים אפשרויות צבע שונות ומציגים לך אותם בעת הצגת הלוגו הנבחר.

ההכנה

הצעד הראשון ביצירת לוגו הוא שלב ההכנה, בו המעצבים המקצועיים שלנו יציעו לך כמה אפשרויות עיצוב. צעד זה מאפשר לך להשתתף ביצירת הלוגו שלך.

סקיצות

המעצבים שלנו מנתחים מה המילים הטובות ביותר לתאר את המותג שלך, ומתאימים לו לוגו. אז הם עושים סקיצות של הרעיונות הטובים ביותר עבור הלוגו שלך. לאחר מספר סקיצות, ניצור לוגו ייחודי ומושלם למותג שלך.

הצגה

המעצבים המקצועיים שלנו יוצרים מצגת ובה 3-5 עיצובי הלוגו הטובים ביותר. לאחר שעברת על הצעות הלוגו ונתת את המשוב שלך עליהם, אנו מבצעים שינויים והתאמות בהתאם.

לוגו

הצוות שלנו יעבוד איתך בשיתוף פעולה בזמן ההליך כולו, ויבטיח שהלוגו הסופי יתאום את המסר של המותג שלך.

הלקוחות שלנו

הכר את הלקוחות שלנו, חברות אשר סומכות עלינו בכל הקשור לנוכחות שלהם במדיה הדיגיטלית, ולמודעות הקהל למותג שלהם.