שיווק אפליקציות - בלנק פייג' סוכנות ייעוץ דיגיטלי לעסק שלך
Mobile App Marketing @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

שיווק אפליקציות

אנחנו עורכים קפייני שיווק יעילים כדי להבליט את האפליציה שלך בקרב המתחרים לאורך כל הדרך.

אסטרטגיות לשיווק אפליקציות

קידום אתרים במנועי חיפוש

בדיוק כפי שאתה מייעל את האתר למנועי חיפוש, אתה צריך לאפשר לאפליקציה הניידת להיות נגישה יותר לקהל הפוטנציאלי. דירוג האפלקציה נקבע לפי כמות ההורדות היומיות שלו. אנחנו בוחנים את התחרות בתוך השוק שלך, ויוצרים אסטרטגיה להגדלת הדירוג של היישום הנייד שלך. לאחר השקת היישום, אנו משתמשים בכלים ייחודיים בכדי למשוך לקוחות, תוך המשך ניתוח אופן פעולת האפליקציה. אנחנו נמצאים בקשר מתמיד עם הקהל שלך כדי להגדיל את הפופולריות של אפליקציה.

App SEO @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

יחסי ציבור דיגיטליים

היישום הנייד הוא חלק אינטגרלי מהמותג שלך, ולפעמים האפליקציה עצמה היא המוצר שלך. קמפיינים שיווקיים צריכים להתבצע לפני תאריך ההשקה הרשמי של היישום שלך. השיווק צריך למשוך אליך לקוחות פוטנציאליים. אנחנו משתמשים ברעיונות יצירתיים כדי להשיג תשומת לב מקסימלית למוצר שלך. העיתונות הכתובה חשובה לא פחות מהאינטרנט, ולכן אנחנו עובדים עם התקשורת בשוק הספציפי שלך. כאשר בעיתונות הכתובה יפנו לאתר שלך, אתה תגדיל את התנועה והדירוג של האתר שלך. הצוות שלנו יבנה את התמונה של המותג שלך בתחום היישומים הניידים כך שתעזור לעסק שלך למשוך יותר קהל.

Assuming Social Media Is Easy and Fast @blankpagebiz -A Digital Media Consultancy

רשתות חברתיות

אתה חייב ליצור נוכחות חזקה ברשתות חברתיות לפני השקת האפליקציה. אנו נמצא את הרשת החברתית שתתאים למותג שלך ונמלא את הפרופיל בתוכן יעיל. אנחנו יכולים להתחיל מאפס או לשפר את הדפים הנוכחיים, כשאנחנו מוודאים שהמשתמשים ילמדו על העסק שלך כשהם נכנסים לפרופיל שלך. הצוות שלנו מוכשר בניהול קמפיינים בכל הפלטפורמות החברתיות. אתה יכול להיות בטוח שלעסק שלך תהיה תדמית חזקה וקול ייחודי ברשתות החברתיות.

App Social Media @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

פרסום בתשלום

הדרך היעילה ביותר להגדיל את התנועה ואת הנראות של המותג שלך היא שימוש בפרסום בתשלום. כדי לגשת לקהל היעד שלך, אנחנו מתמקדים באזור דמוגרפי מסוים ומשתמשים במילות מפתח מסוימות. בעזרת האסטרטגיה הנכונה תוכל להפנות את המשתמשים שלך לאפליקציה, לאתר או לדף הרשת החברתית שלך. בלנק פייג’ תוכל לעזור לך לבסס קשר מוצלח עם המבקרים שלך , שיעזור להמיר את המבקרים באתר ללקוחות באמצעות האסטרטגיה, העיצוב והקופירייטינג גם יחד.

Maintaining a Social Media Campaign @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

איך אנחנו עושים את זה

הצוות השיווק שלנו לומד את הפונקציות שיכולות להפוך את היישום שלך לייחודי, ומשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי ליצור אפליקציה בלעדית.

Sliders @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

אנחנו משתמשים בגישות מסוימות בשיווק אפליקציות ובשיווק אתרים, מבלי לבלבל בין שני מושגים אלה.

Ignoring Social Media @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

אנחנו בוחנים את התגובות של הלקוחות שלך ועובדים כדי לשפר את חוויית המשתמש, תוך שמירה על הסגנון הייחודי שלך.

Unique Mobile App @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

הצוות שלנו מנתח את השוק ומוצא דרכים ליצור אפליקציה ייחודית.

הלקוחות שלנו

הכר את הלקוחות שלנו, חברות אשר סומכות עלינו בכל הקשור לנוכחות שלהם במדיה הדיגיטלית, ולמודעות הקהל למותג שלהם.