פיתוח אפליקציות - בלנק פייג' סוכנות ייעוץ דיגיטלי לעסק שלך
Mobile App Development @blankpagebiz - A Digital Media Consultancy

פיתוח אפליקציות

בלנק פייג’ מפתחת יישומים ניידים ייחודיים ששוברים את הגבולות הדיגיטליים של העסק שלך.

איך אנחנו עושים את זה

אנחנו יוצרים אפליקציה שלעזור לעסק שלך להתקשר עם משתמשים בפלטפורמה דיגיטלית חדשה.

אנו מספקים בדיקות תכופות ואופטימיזציה של הפלטפורמה הניידת שלך כדי ליצור ממשק משתמש מושלם על כל מסך.

המפתחים שלנו מבטיחים פונקציונליות, ביצועים נכונים וחוויית משתמש רצויה באפליקציה לנייד שלך. לאחר יצירת הקצה החזק של האפליקציה שלך, אנו משיקים את האפליקציה שלך בשוק.

צוות הפיתוח של האפליקציות שלנו יכול ליצור כל סוג של אפליקציות לנייד כדי לגשת לקהל שלך עם הפלטפורמה הנכונה. אנו מגדירים את המושג הנכון, גרפיקה ותוכן כדי ליצור מראה בסיסי ותחושה עבור האפליקציה שלך.

פלטפורמות של אפליקציות לנייד

iOS Mobile App Development @blankpagebiz

פיתוח אפליקציה ל-IOS

אנחנו יוצרים יישומים ניידים המותאמים באופן מלא למערכת ההפעלה IOS.

Android Mobile App Development

פיתוח אפליקציה לאנדרואיד

על מנת להגיע לקהל רחב ככל האפשר, נוודא שהאפליקציה תותאם לאנדרואיד.

כמה נקודות שאנו לוקחים בחשבון בעת פיתוח אפליקציה

מודלי ניווט

המפתחים שלנו יכולים לעזור לך לבחור מודל ניווט שידגים את המוצרים או השירותים שלך בבירור. ניווט קל יעודד משתמשים לחזור לאפליקציה שלך. אם ללקוחות שלך היה קשה למצוא את הדף הנכון באפליקציה, הם עלולים לעזוב אותה. המפתחים שלנו יוצרים יישומים במתכונת נוחה. אנו יוצרים חווית משתמש ייחודית ועיצוב אינטואיטיבי, כדי להביא לך לא רק קהל חדש אלא גם לקוחות חוזרים.

מערכת ההפעלה

בעת פיתוח יישום נייד אתה צריך לבחור את המערכת ההפעלה שתתאים לעסק שלך. אנחנו נעזור לך לקבוע איזו מערכת הפעלה עונה על היעדים העסקיים שלך, IOS או אנדרואיד. המפתחים שלנו ישתפו איתך פעולה על מנת לעזור למותג הצומח שלך למצוא את הנישה שלו בשוק היישומים הניידים.

הבטחת איכות

אם אתה רוצה להיות הראשון בקרב מתחרייך בשוק, אתה צריך לבחון את האפליקציה שלך כל הזמן. המפתחים שלנו מבטיחים את התפקוד התקין של האפליקציה שלך. אנו לוקחים בחשבון משובים, דירוגים וביקורות של המשתמשים, על מנת להבין מה הציפיות של הקהל שלך. הצוות שלנו בודק ומעדכן את היישום הנייד שלך באופן קבוע.

כמות הנתונים

במהלך הפיתוח של יישומים ניידים, חשוב לקחת בחשבון איך השימוש באפליקציה ישפיע על פעולת הסוללה במכשיר של המשתמשים שלך. אנו ניתן לאפליקציה שלך חזות אטרקטיבית ומעניינת שלא תרוקן את סוללת הטלפון הנייד או הטאבלט. המפתחים שלנו נמנעים מרוחב פס, תוך שמירה על כל המרכיבים החיוניים של היישום. אנו שומרים על המיתוג שלך בכל הפלטפורמות.

הלקוחות שלנו

הכר את הלקוחות שלנו, חברות אשר סומכות עלינו בכל הקשור לנוכחות שלהם במדיה הדיגיטלית, ולמודעות הקהל למותג שלהם.